Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że w dniu 21.12.2022r. w firmie Torpol Sp. z o.o. w Szczuczynie miało miejsce ostatnie spotkanie informacyjne w ramach projektu p.n. „Program Profilaktyki Chorób Odkleszczowych na terenie makroregionu wschodniego (woj. podlaskie, woj. lubelskie)”.

Drodzy Pacjenci,
w dniu 07.12.2022r. personel Szpitala zrealizował kolejną wizytę profilaktyczną w ramach projektu p.n. „Program Profilaktyki Chorób Odkleszczowych na terenie makroregionu wschodniego (woj. podlaskie, woj. lubelskie)”, tym razem w Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej w Grajewie.

Szanowni Pacjenci,

W dniu 13.12.2022r. w Dworku Viktoria w Grajewie odbyła się druga konferencja  poświęcona profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze w ramach realizacji projektu p.n. "Program Profilaktyki Chorób Odkleszczowych na terenie makroregionu wschodniego (woj. podlaskie, woj. lubelskie)".

Szanowni Państwo,
w dniu 30.11.2022r. zostało zorganizowane spotkanie informacyjne w PKO BP S.A. Oddział 1 w Grajewie w ramach realizowanego projektu p.n. „Program Profilaktyki Chorób Odkleszczowych na terenie makroregionu wschodniego (woj. podlaskie, woj. lubelskie)”.